fbpx

tworzymy inny wymiar

kreacji

Jesteśmy chorzowską agencją reklamową z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Uwielbiamy kreować nowe marki i dostarczać im narzędzi, dzięki którym stają się rozpoznawalne i niepowtarzalne. 

tworzymy inny wymiar

kreacji

Jesteśmy chorzowską agencją reklamową z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Uwielbiamy kreować nowe marki i dostarczać im narzędzi, dzięki którym stają się rozpoznawalne i niepowtarzalne. 

Odkryj, co stanowi naszą siłę

indywidualne podejście

Każda marka jest inna dlatego wymaga indywidualnego podejścia i dedykowanych rozwiązań. Nie boimy się wyzwań - z nami dzielisz się swoimi pomysłami, wskazujesz miejsca do poprawy, a my zajmujemy się wszystkim kompleksowo dostarczając gotowe rozwiązania.

wsparcie na każdym etapie

Od pomysłu po produkcję, jesteśmy z Tobą na każdym kroku. Nie musisz posiadać wiedzy w zakresie projektowania, reklamy i marketingu. Zawsze angażujemy się i pomagamy na każdym etapie realizacji wspólnego projektu, dbając o przejrzyste i partnerskie relacje.

kreatywny i doświadczony zespół

Nieszablonowe pomysły i kreatywne podejście są podstawą każdego projektu powstającego w naszej agencji reklamowej. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu wiemy jak dostarczyć nieoczywiste rozwiązania dostępne jedynie dla nielicznych.

Kilka słów od nas

Edyta Lisowska

Dyrektor zarządzająca

Pasja do reklamy i marketingu rozpoczęła się ponad 20 lat temu w ramach naszej agencji modelek i modeli. Otrzymaliśmy serię zleceń na sesje zdjęciowe, które jak się okazało są potrzebne do stron internetowych i materiałów reklamowych klienta - zatrudniliśmy grafików, przeszliśmy serię szkoleń, zmieniliśmy identyfikację wizualną i tak zrodziła się agencja reklamowa Eblis B&L.

Jeśli potrzebujesz wsparcia i wiedzy, jak poruszać się po świecie reklamy skontaktuj się ze mną

Dorota Piekarska

Koordynator sprzedaży

Przez ponad 20 lat zrealizowaliśmy wiele ciekawych i niestandardowych projektów, które przerodziły się w wieloletnie relacje biznesowe. Uwielbiamy doradzać i tworzyć nowe marki, nie straszny nam rebranding i zlecenia na ostatnią chwilę - nie boimy się wyzwań, jesteśmy rzetelnym i zaufanym partnerem, który pozwala markom rozwinąć skrzydła.


Jeśli szukasz wsparcia w organizacji materiałów reklamowych napisz do mnie