fbpx

Innowacyjne produkty dla profesjonalistów

Narzędzia i certyfikowana odzież robocza z logo Twojej firmy

Jakie produkty Cię interesują?


Profesjonaliści w każdym calu


To jak prezentują się Twoi pracownicy i z jakich narzędzi korzystają nie tylko wpływa na ich efektywność pracy, ale także odzwierciedla wizerunek Twojej firmy. Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń opartych o współprace z firmami z branż technicznych, logistyki i przemysłu przygotowaliśmy propozycję ubrań, narzędzi i akcesoriów sprawdzających się zarówno w pracy, jak i jako praktyczny prezent dla każdego profesjonalisty.

Poznaj nasze propozycje i napisz do nas z zapytaniem ofertowym

Certyfikowana odzież robocza z logo Twojej firmy


Firmowe ubrania robocze to bardzo wymagający typ odzieży - muszą łączyć takie cechy jak wysoka jakość wykonania, funkcjonalność, wytrzymałość w zmiennych warunkach, a jeśli posiadają certyfikowane odblaskowe elementy zapewniają również bezpieczeństwo pracy niezależnie od pory dnia.

Każdy z przedstawionych produktów można spersonalizować na wiele sposobów w zależności od typu produktów. Podziel się z nami Twoimi pomysłami oraz potrzebami, a my przedstawimy Ci najlepsze techniki znakowania.

Wybierz odpowiedni rodzaj latarki


Dobra latarka jest nierozłącznym narzędziem pracy prawdziwego fachowca, dlatego nie może po prostu świecić, tak jak jej odpowiednik w telefonie. Wybierając optymalną latarkę powinniśmy kierować się tym, jakim urządzenie dysponuje natężeniem światła, konstrukcją, a także certyfikatami potwierdzającymi jego właściwości.

Multitools to wszechstronne narzędzia wielofunkcyjne


Kompleksowe narzędzie, pomocne zarówno w pracy, jak i w domu, lub w trakcie podróży. Dzięki swojej funkcjonalności i trwałości multitoole są niemalże niezastąpione, dlatego mogą być idealnym uzupełnieniem wyposażenia Twoich pracowników, wręczanym również w formie prezentu.

Drobne akcesoria pomocne na co dzień


Profesjonalne narzędzia i ubranie są niezwykle ważne w codziennej pracy, jednakże nie można zapominać o drobniejszych akcesoriach, bez których ciężko sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Każda z przedstawionych propozycji posiada szeroki zakres personalizacji.

Skomponuj swój 
zestaw prezentowy


Każdy z elementów może być wyjątkowo oznaczony logo Twojej marki, pozwalając Ci na tworzenie spersonalizowanych zestawów upominkowych. Oferujemy gotowe rozwiązania, ale równie chętnie dostosujemy produkty do Twoich indywidualnych potrzeb, tak abyś mógł zaskoczyć swoich partnerów oraz zmotywować swoich pracowników.

Wiesz już czego potrzebujesz, a może szukasz kompleksowego doradztwa?


Wypełnij poniższy formularz, a my przygotujemy dla Ciebie i Twojej firmy najlepsze rozwiązanie.